Co oznaczają drgania ręki, osłabienie od łokcia do palców?

Witam. Od roku nie mam siły w prawej ręce mam 25 lat . Nie miałam żadnych urazów. Byłam u neurologa zrobiłam prywatnie badania emri głowy,kregoslupa i odcinka szyjnego. Wyniki były dobre.Dostalam skierowanie do ortopedy.Nie wiem czy coś to da. Bardzo mi to przeszkadza w życiu . Dokładne objawy to : drgania ręki,oslabienie od łokcia do palców ( bardzo nie przyjemne uczucie jakby krew nie do pływała) potrafię upuścić szklankę nagle ,jest to prawa ręka a dodam ,że jestem praworęczna. Lekarz neurolog wydał tylko opinie ,że faktycznie jest słaba i to drastycznie widać. Może jeszcze jakiś inny lekarz reumatolog ,sama już nie wiem. Ortopeda mam na listopada .

Witam!
Należałoby uzupełnić badania diagnostyczne: konsultacja angiologiczna, EMG z przewodnictwem nerwowym. W oparciu o badania, które Pani dotychczas zrobiła nie można wykluczyć zespołu cieśni, a to podejrzenie aż w oczy kłuje.
Powodzenia
W. Łuczkowski.