Co oznaczają drgawki i omdlenia podczas próby aktywności fizycznej?

Nie wiem co mam robić bo mam dziwna przypadłość w ciągu dnia muszę dużo leżeć bo jak tylko próbuje być aktywna chociażby wstać pospacerować to albo mdleje albo dostaje takich jakby drgawek przy czym mam zachowana świadomość i to przypomina telepanie jak przy grypie choć nie czuje Zimna. Co to może być nie chodzi mi aby odsyłać mnie do lekarzy bo jyz byłam i nikt nie wie, padaczki nie mam, wszystkie badania wychodzą ok

Lek. Paweł Szadkowski

Próbowałbym raczej diagnostyki w kierunku hipoglikemii (również reaktywnej)(przydatna w tym zakresie byłaby konsultacja endokrynologiczna), może pani również skonsultować się z lekarzem psychiatrą ponieważ jeśli zostały wykluczone przyczyny somatyczne, można podejrzewać przyczyny psychogenne pani dolegliwości.