Co oznaczają drgawki u młodej osoby?

Moja dziewczyna ma bardzo dziwny problem, a mianowicie kiedy ostatnio z nią spałem nagle w nicy zrobiła się tak gorąca że nie można było jej dotknąć , jednak ona twierdzi że nic nie czuła... na drugi dzień jej ciśnienie wynosiło odpowiednio rano 90/50 potem 100/60, ostatniego razu znowu była gorąca jednak miała drgawki i trzęsła się z zimna. Czy mogą to być problemy z sercem? Arytmia? Jest w wieku 17 lat

Napalona dziewczyna w łóżku, a pan narzeka.....Tak poważnie zaś nic nie wskazuje na zaburzenia rytmu serca. Dreszcze natomiast mogą sugerować szybkie zwiększenie się temperatury. Mam tu na myśli temperaturę ciała , a nie uczuć, a ten pomiar można wykonać kupionym w aptece termometrem. Wizyta bezpośrednia u lekarza to dobry pomysł.