Co oznaczają drżenia rąk i twarzy?

od około tygodnia odczuwam drżenie całych rąk i twarzy. Są to drgania o bardzo małej amplitudzie, takie bardzo mikro . nie sposób ich zauważyć .Ale mam je cały czas,w czasie snu jak i podczas dnia. Jestem przerażony, w ogóle nie przechodzą. Byłem u lekarza ,dostałem skierowanie na badanie EMG,jeszcze gojednak nie zrobiłem,Tomek

Witam!
Najrozsądniej jednak będzie zrobić to badanie. Jeżeli drżeń nie widać "gołym okiem", to należy zastosować aparaturę, czyli w tym układzie EMG wraz z przewodnictwem w nerwach kończyn.
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Panie Tomku,

A jak jest u Pana z suplementacją czystym magnezem, wit.B6 i wit.D3?

Opisane przez Pana symptomy mogą być odpowiedzią na ostry/przewlekający się stres.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.cpm