Co oznaczają duszności u 33-latki?

DZień dobry,moim problemem sa duszności, zostałam przebadana na wszystkie sposoby, rtg ok, spirometria ok, bada krwi była anemia juz jest ok, serce niedomykalnosc mitralna i fizjologiczna trojdzielna- serce pracuje bez zarzutu, holter ok , laryngolog stwierdził cechy GERD, gatroskopia ok, jak zaczynam chodzic mam ucisk w nadbrzuszu i dusznosci, nie ma mowy o spaniu na boku lewym czy prawym, od kilku lat mam siedząca prace i bardzo mało ruchu, skolioza kręgosłupa --stwierdzona okolo 6 lat temu,mam postawę pochylona do przodu, Jestem osoba bardzo nerwową lekarze rozkładaja rece, wizyta u psychologa -nie mam nerwicy ani depresji

Witam,
wskazana jest konsultacja ginekologiczna oraz pulmonologiczna.
Dostosowanie aktywności, biorąc pod uwagę chory kręgosłup, należy zadbać o zdrowy styl życia. Dobrze byłoby zrozumieć swoje "nerwy" - polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Do poczytania:
http://www.poradnikzdrowie.pl/eksperci/pytania/jakie-cwiczenia-wykonywacprzy-skoliozie/115731/1/
https://zdrowie.tvn.pl/a/skolioza-cwiczenia-korekcyjne-dla-dzieci-i-rozciagajace-dla-doroslych-z-prawostronnym-i-lewostronnym-skrzywieniem-kregoslupa

Pozdrawiam serdecznie