Co oznaczają dwie zmiany hypodensyjne o wielkości około 30 mm na nerce?

Po usunięciu guza nerki (jasnokomórkowy, G-3) pierwsza TK wykazała w tej nerce dwie zmiany hypodensyjne o wielkości około 30 mm. Kolejne 4 tomografie w ciągu 4 lat pokazują systematyczne zmniejszanie się jednej zmiany do wielkości 24x18 mm, i zanik drugiej. Na przemian z TK cztery razy robione było USG. Pokazuje ono, że zmiana jest jedna, i że się ona powiększa. Jak to możliwe?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy było wykonywany badanie tych zmian? Być może zmiany są po prostu torbielami. Proszę koniecznie udać się do lekarza aby określić odpowiednie dalsze postępowań