Co oznaczają guzki na karku u dziecka?

Witam .Mój syn w wieku 15 miesięcy miał usuwany guzek na luku brwiowym wtedy podczas usg powiedziano nam że to cysta z badania histopatologiczne wykazała nablonek wapniasty Teraz na karku pojawiły mu się znowu 2 takie guzki ked2n wyżej a drugi w odstępie 2 może 3 cm czy to możliwe że to znowu to samo ?ProsZę o odpowiedź Dodam że są widoczne czasem "gołym okiem "Proszę o odpowiedz

Być może to te same zmiany. Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Trzeba by jeszcze wykonać badanie USG tych zmian co mogłoby bliżej określić czym są te zmiany guzowate.