Co oznaczają guzki podskórne po perforacji jelita?

Mam guzki podskórne po operacji perforacji jelita z zapaleniem otrzewnej. Czuje niekiedy ból. i umiejscowione są one obok szwa po prawej stronie. Jeden lekarz po badaniu stwierdził, że to przepuklina poop. drugi chirurg, że nie. USG nic nie wykazało. Co robić szukać innych chirurgów?

W takiej sytuacji należy ponownie skonsultować się z chirurgiem, który nakazał wykonanie USG i przedstawić mu wynik badania. To chirurg, który zlecił badanie USG powinien zalecić dalszy sposób postępowania (np. wykonanie celem dokładnej oceny TK jamy brzusznej).