Co oznaczają guzki przy miejscu intymnym?

Dzień dobry, ostatnio przy miejscu intymnym, ale nie na wargach sromowych, tylko bliżej ud, na kościach wyczułam guzki, są po obu stronach, jednak z jednej strony jest większy. Co to może być? Czy są tam jakieś kostki w kształcie kulek? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Michał Lenard

Konieczne może być osobiste zbadanie tych guzków, dlatego sugeruję wizytę u Pani lekarza. Pozdrawiam!