Co oznaczają guzki w obrębie warg sromowych?

Witam serdecznie . Od kilku miesięcy co jakiś czas pojawia mi się coś w rodzaju malutkiego , bardzo bolącego guzka ( jest twardy ) na wardze sromowej . Zmiany przechodzą bardzo szybko - w przeciągu kilku godzin na jego szczycie pojawiają się jakby białe pryszczyki , po kolejnych kilku godzinach powierzchnia pęka i robi się rana , która bardzo boli i dokucza w codziennym funkcjonowaniu . Kilka dni trwa gojenie , ranka znika i niestety po paru tyg zmiana wraca ... Byłam u kilku specjalistów w UK , lekarze przepisywali nawet maści sterydowe , twierdzą , ze to może jakiś rodzaj alergii . Jestem bezradna . Obawiam się , ze to coś poważniejszego . Proszę o radę . Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze że może być to czynnik uczulający ponieważ pojawia się co jakiś czas , idealnie byłoby aby zmiany były obejrzane przez lekarza ginekologa po którym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć