Co oznaczają guzki we włosach?

Witam zauwazylem na glowie stylu glowy we wlosach ze mam jakiegos pryszcza albo chrostke zauwazylem jak dotykalem palcem glowy .przy dotknieciu tego malego guzka czuje takie dziwne klocie pieczenie ale tylko jak dotykam palcem tak to nic nie czuc co to moze byc

Szanowny Panie,
zamieszczony opis nie pozwala na postawienie rozpoznania jaka to zmiana skóry Pana niepokoi. Proszę o przesłanie foto w/w zmiany lub jeżeli dolegliwości się będą się utrzymywały sugeruję udać się na konsultację do lekarza POZ.
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony gdzie może mi Pan przesłać foto https://web.facebook.com/drMariuszKaczorowski/
pozdrawiam Mariusz Kaczorowski