Co oznaczają kłucia w obrębie brzucha u 28-latki?

Witam. Od jakiegos czasu w roznych miejscach brzucha czuje lekkie klucie .. Nie jest to bolace uczucie , ale troche denerwujace. Raz z prawej strony,raz z lewej .. Czasami wyzej a raz nizej. Zazwyczaj wtedy tez towazysza temu dosc czeste gazy .. Czy to cos z jelitami?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.