Co oznaczają kłucia w pępku u 26-latka?

Witam mam 25 lat od 7 miesięcy miemam od czasu do czasu kłujący ból w pępku i czasami po lewej stronie żeber. Gdy mi się to zaczęło dziać to w pępku wyskoczyła mi czerwona gulka i strasznie bolał minie żołądek. Potem miałem u czucie z lewej str. żeber jak by mi pełnił jakiś balon. Badania terzustki i wątroby w normie. Co może być nie tak ?

Trudno mi dokładnie określić co się dzieje bez bezpośredniego badania. Jeśli w zakresie pępka pojawiło się jakieś wybrzuszenie może to być objawem pojawienia się przepukliny. Dobrze by było w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem ogólnym.