Co oznaczają kłucia w różnych miejscach pleców?

Witam, Od 2 tygodni męczy mnie dziwne kłucie w różnych miejscach pleców. A to raz w krzyżu, a to pod łopatką z lewej strony, a to w biodrze. Kłucia te występują naprzemiennie. Lekarz rodzinny stwierdził że to na tle nerwowym, przepisał mi lek na uspokojenie i przeciwbólowy. Kłucie to nie jest tak silne, żebym musiał brać leki. Udałem się po 2 tyg. z powrotem do lekarza, że nie ustąpiło, lekarz dał mi skierowanie do ortopedy. Oczywiście doszedł stres i rozdrażnienie że to coś poważnego. POMOCY!

Dzień dobry. Proszę rozważyć także konsultację psychologiczną celem omówienia bieżącej sytuacji. Być może jest Pan narażony na stres i opisane objawy są somatycznymi oznakami trudności o podłożu psychologicznym. Pozdrawiam.