Co oznaczają komórki metaplastyczne i komórki raka płaskonabłonkowego?

robilem rozpoznanie cytologiczne i napisano komorki metaplastyczne ?,komorki raka plaskonablonkowego ? B.Pobrano popluczyny oskrzelowe|wymaz.Czy to jest dobry wynik,czy obawiac sie cos innego.Pochodze z Czestochowt kazda informacja od lekarzy czy to punolog czy onkolog moze mnie podtrzyma na duchu.

Jeżeli z popłuczyn znaleziono komórki raka płaskonabłonkowego to niestety nie jest dobra informacja, musi Pan pilnie zgłosić się z wynikiem do onkologa na dalszą diagnostykę i szybkie działanie onkologiczne.