Co oznaczają krostki na gardle?

Mam jakies krosty na gardle od prawie 3 tygodni, bylem u lekarza przepisal mi larimax i heviran. Gardlo mnie troche pobolewa ale nie ma tragedii.. Krew i mocz wyszedl mi dobry..co to moze byc :( martwie sie :( pomocy!!!

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno to określić nie badając pana, ale dostał pan leki, które są stosowane m.in. przy opryszczkowym zapaleniu jamy ustnej. Jeśli po zastosowaniu leczenia nie odczuwa pan poprawy lub objawy nasilają się, sugeruję udać się do lekarza prowadzącego w celu ponownego zbadania i ewentualnie modyfikacji leczenia.