Co oznaczają krostki po mezoterapii?

Witam. Około 2 tygodnie jestem po zabiegu mezoterapii mikroiglowej i na mojej skórze zaczęły się pojawiać małe krostki. Z czego to wynika? Wspomnę że miałam problem z trądzikiem ale idąc do kosmetyczki moja skóra była w dobrym stanie i chciałam się zająć bliznami. A tu zaczęły mi wyskakiwac niewielkie krostki.

Dzień dobry, najlepiej byłoby skonsultować się z osobą wykonującą zabieg, ponieważ wie jaki preparat był podany podczas zabiegu. Jeśli był to np. retinol to skóra po zabiegu może się oczyszczać stad krostki. Nie mniej jednak po 2 tygodniach od zabiegu skóra powinna być już całkowicie zagojona.

Pozdrawiam