Co oznaczają krwawienia po urazach?

Witam ,proszę o zinterpretowanie wyniku mojej 13 letniej córki morfologia 5 diff PLT-135 norma 150-400 tys/ul wszystkie inne w normie badanie moczu wszystkie w normie tsh w normie żelazo 66 norma 37,0-165,0 ug/dl, glukoza 90 norma 70-105 mg/dl córka tydzień przed badaniem brała hitaxa 5mg w ten sam dzień przed badaniem rano po wstanie z łóżka zemdlala na krótka chwile to zdarzało się kilka razy wcześniej od jakiegoś czasu jest blada wcześniej miała problemy z krwawieniami po lekkim uderzeniach

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie i jak najszybciej zGłosić się do lekarza POZ