Co oznaczają lekko pomarańczowe strupki na twarzy?

Dobry wieczór. Nad lewą brwią oraz pod jej włoskami pojawiają mi się takie lekko pomarańczowe strupki. Można je bez problemu zdrapać, ale potem wycieka bezbarwny płyn i na nowo tężeje. Dodam jeszcze, że miejsce to jest zaczerwienione, czasem intensywnie. Zdarza się również, że skóra w tym miejscu jest lekko pomarańczowa, a dodatkowo swędzi. Ponadto wydaje mi się, że też brwi przez to mi się przerzedzają. Prosiłbym o pomoc/nakierowanie co mi dolega. Mężczyzna 21 lat. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na infekcję bakteryjną skóry. Proponują udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć