Co oznaczają liczne ogniska mastopatyczne i jedno ognisko wzmacniające się po kontraście?

Moja mama miała robiony rezonans magnetycznyz powodu "ciągnięcia" w piersi lekarz napisał że w piersi są liczne ogniska mastopatyczne i jedno ognisko wzmacniające się po kontraście (krzywa typu drugiego). Za 4 miesiące kolejny rezonans. Wiem że guzy złośliwe wzmacniają się po kontraście i bardzo się boję. Czy jest możliwość że to nie nowotwór? Co może się w ten sposób wzmacniać? - już odchodzę od zmysłów a jeszcze 4 miesiące. Czy jest inna możliwość niż rąk? Zmiana ma 3 mm

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego . Najbardziej prawdopodobne ze zmiana jest zbyt mała aby pobrać wycinek bo tylko takie badanie dałoby w 100% pewności