Co oznaczają małe białe grudki w śluzie?

Jestem w 17 tyg. ciąży, do tej pory brałam 2 x Luteinę dopochwowo, obecnie jej nie biorę.
Co oznaczają takie białe grudki w śluzie?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Białe grudki w śluzie są charakterystyczne dla infekcji grzybiczej. Powinna się Pani udać do ginekologa prowadzącego ciążę, który przepisze odpowiednie globulki.
Proszę się zbytnio nie niepokoić, nie stanowi to istotnego zagrożenia dla ciąży.

Pozdrawiam serdecznie!