Co oznaczają mdłości, bóle brzucha i złe samopoczucie?

Od jakiś dwóch miesięcy bardzo źle się czuję- miewam bóle brzucha, mdłości, czuje znienacka ciągnięcie w podbrzuszu lub pulsacyjny ból po bokach podbrzusza. Raz zdarzyło mi się zemdleć w pracy. Ubiegłego miesiąca miałam okres (od 29 czerwca do 4 lipca) więc ciąża odpada. Dodatkowo miesiączka ta była bardzo obfita. Aktualny okres powinnam dostać 3 dni temu i nadal nic. Na bieliźnie zauważam codziennie od kilku dni białą wydzielinę. Dotąd miesiączkowałam regularnie. Co mogą oznaczać takie objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć