Co oznaczają moje badania eeg?

witam robiłem 2 razy eeg w czuwaniu oba winiki mialy zapis nieprawidlowy co to moze oznaczac badania byly wykonane z powodu silnego bólu głowy i zawrotów miedzy 1 a 2 badaniem bylo 7 miesiecy przerwy prosze o interpretacje opsów badanie1 w zapisie spoczynkowym obecny niski i średnonapięciowy rytm fal alfa 10-11c/s.Na tym tle w odprowadzwniach skroniowych ,skroniowo-polykicznych i ciemienowo-potylicznych z przewagą odpr.prawopółkulowych wystepuja grupy fal wolnych theta i delta 3-5c/s o ampl.do 50uV,rzadko poprzedzone fala o ostrych kształtach nasilajace sie w trakcie HW RZ obecna FS bez istotnego wpływu na zapis. ORZECZENIE; Zapis nieprawidlowy z obecnoscią fal wolnych theta i delta w odpr.tylnych badanie 2 badanie wykonane w czuwaniu Rejestrowano artefakty pochodzenia biologicznego i technicznego.Czynność podstawowa EEG zróżnicowana przestrzennie.W odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych składa sie z rytmu alfa 9,5-10,5Hz o amplitudzie do 30 uV seri niskonapięciowego rytmu beta.RZ obecna.Rejestrowano liczne krótkie fragmenty zapisu o obrazie obniżonego poziomu czuwania.Na tym tle w lewej okolicy skroniowej obecne pojedyncze o po kilka polimorficzne fale wolne 3,0-5,0Hz o amplitudzie wyrużniającej się od tła.Hv i FS oraz senność nie aktywuje EEG. ORZECZENIE;Zapis eeg nieprawidłowy Zmiany o charakterze ogniskowym w postaci pojedynczych fal wolnych theta i delta zlokalizowanych w lewej okolicy skroniowej.Czynność podstawowa prawidłowa reaktywna.Rejestracja obnozonego poziomu czuwania.

Opis EEG dointerpretacji klinicznej Jakie były wskazania do EEG?? Z opisy niewielkie zmiany; Można zauważyć tendencję do normalizacji zapisu EEG na przestrzeni czasu.
Ważny wywiad, rozpoznanie, zapisywanie ataków; analiza dotychczasowego leczenia, wyników wykonanych badań laboratoryjnych i dobra pełna konsultacja neurologiczna; Optymalne dobranie skutecznego leczenia . Pozdrawiam i zapraszam