Co oznaczają moje wyniki badania obciążenia glukozą?

bardzo proszę o interpretację wyników obciążenia glukozą, jestem w 14 tc i jestem trochę większą przyszła mamą (stąd wcześniejsze skierowanie na badanie) glukoza 79, mg/dl glukoza po 1h obciążenia 99,7 mg/dl glukoza po 2 h obciążenia 93,9 mg/dl

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani wyniki są w granicach normy. Oczywiście powinna Pani skontaktować się z lekarzem prowadzącym w celu poprawnej interpretacji Pani stanu.