Co oznaczają moje wyniki moczu?

OB 22 Morfologia WBC 10,99 K/uL NEU 8,01 K/uL NEU% 72.9% LYM% 18,8% Badanie ogólne moczu: Białko - ślad Azotyny - pos Mikroskopowy osad moczu: Nabłonki- bardzo liczne w polu widzenia Leukocyty - pojedyncze w polu widzenia Kryształy minerałów- Szczawiany wapnia liczne w polu widzenia Bakterie- usiane w polu widzenia Pozostałe parametry badań w normie. Jestem kobietą 26 lat, kilka lat temu byłam 2 razy w szpitalu z powodu zapalenia nerek, od tego momentu cyklicznie odczuwam bóle nerek, ostatnio nawet zdarza się to coraz częściej. Proszę o interpretację tych wyników. Czy powinnam wykonać jakieś dodatkowe badania ? Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za odpowiedź

Redakcja abcZdrowie

Rozumiem, że w chwili wykonania badania była Pani bez dolegliwości. Ze względu na pewne nieprawidłowości w badaniu ogólnym moczu proponowałabym powtórzyć to badanie z porannej próbki dostarczonej niezwłocznie do laboratorium. Warto rozważyć także wykonanie badania usg układu moczowego.