Co oznaczają mroczki przed oczami i osłabienie wzroku?

Witam. 4 dni temu rano pojawiło się dretwienie języka, nastepnie pojawiły się Mroczki, słaby wzrok, zamazany obraz nastepnie potężny ból głowy z prawej strony. Po południu ból minął. 3 dni sytuacja powtarza się codziennie. Nie pozwala mi na normalnie funkcjonowanie. Czuję się osłabiona głową ciężka, czasem boli z dwóch stron czasem z tyłu. Czuję że mam ciężka głowę i jestem otępiona, nie mam siły na nic. Czy to coś może być coś więcej niż migrena? Pozdrawiam.

Opisywane objawy mogą sugerować migrenę, jednak podała Pani zbyt mało danych aby ją rozpoznać. Niepokój budzi codzienne powtarzanie się objawów. Konieczna konsultacja neurologiczna, dokładne zebrania wywiadu, badanie neurologiczne, być może potrzebne będą badania dodatkowe.