Co oznaczają mrowienia i drżenia kończyn?

Witam od miesiąca utrzymują się mrowienia drętwienia i drżenia kończyn i twarzy.Prawidłowy jonogram suplementacja MagneB6 Forte.Choruję na Hashimoto TSH dolna granica FT4 górna granica normy.Jestem po wizycie u neurologa i endokrynologa podejrzewaja tężyczke,Zaczynam sie niepokoić prosze o porade,

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna pani wykonać stosowne badania (m.in. stężenie wapnia w surowicy, stężenie kreatyniny, fosforanów, magnezu, potasu, fosfatazy zasadowej, PTH i witaminy D w surowicy) i trzymać się zaleceń lekarzy prowadzących.