Co oznaczają mrowienia stóp po operacji biodra?

witam,mam wrażenie że mój lekarz lekceważy to co do niego mówię.18lat temu przeszłam operacje na biodro szpotawe,wyjechałam za granicę ,pracowałam po czym urodziłam dwójkę dzieci, od roku miewałam migreny bardzo silne skutkami tego były całonocne wymioty. Od pół roku mam mrowienia w palcach stóp oraz barku. Mam obecne zdjęcia swojego kręgosłupa oraz miednicy. Nie wiem co mam robic mój lekarz tak mi sie wydaje jest rasista a ja boje się o swoje zdrowie. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

Witam!
Operacja biodra sprzed 20 lat nie ma żadnego wpływu na bóle głowy lub nudności i wymioty! Wskazane by było badanie w kierunku zaburzeń emocjonalnych, które mogą dawać podobne do opisywanych przez Panią dolegliwości. Jest to tzw. somatyzacja np. lęku. Proszę spróbować kontaktu z psychologiem - jest szansa na poprawę.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.