Co oznaczają nadmierne skurcze nadkomorowe?

witam potrzebuje pomocy. mam 23 lata od jakichś 2 lat zmagam sie z nierówna pracą serca. wszytskie badania echo ekg sa ok. problem polega na tym że gdy kładę się spać serce wpada w jakis dziwny rytm. tak zaskakuje. zabije 4 razy pod rząd szybciej pozniej z 2 razy normalnie pozniej z 5 razy mocniej i szybciej. wszytsko lagodzi sie gdy przyjmę pozycję stojącą. gdy próbuje sie położyć wszystko powraca z zdwojoną siła. 3 miesiące temu dowiedziałam się że jestem w ciąży. objawy nasilily sie do tego stopnia że ataki są niemal codziennie przez całe noce. bylam u kardiologa zrobilam prywatnie badanie Holter Ekg wyszlo mi na tym NADMIERNE SKURCZE NADKOMOROWE skierowali mnie do szpitala porobili podstawowe badania dali beto 50 zk i wyslali do domu. 2 tyg spokojnych i beztresowych nocy. niestety pare dni temu wszystko wróciło. nie daje juz sobie z tym rady leki nie pomagają. co robic?

Musi Pani pilnie skonsultować się ponownie z kardiologiem, zwłaszcza z uwagi na ciążę.

Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portal.abczdrowie.pl