Co oznaczają napady paniki i bóle potylicy?

Witam, ostatnio boli mnie głowa..wszystko zaczęło się od ataku paniki(zawał), tego dnia obudziłam się pulsującym bolem w potylicy, miewałam już takie bóle, zazwyczaj gdy spałam dłużej niż powinnam. Zwykły paracetamol 500 zadziałał ale ból pojawił się tez za 2 dni.. oczywiście teraz boje się ze mam raka mózgu... odkąd przeczytałam czym on się charakteryzuje odczuwam somatyczne bóle typu nerwobóle w czaszce, czasem wydaje mi się , ze kręci mi się w głowie ale nie jestem pewna... nie zemdlałam ani nie wymiotowałam jak do tej pory, natomiast czasem coś mnie kłuje z tylu głowy, czasem coś jakby ściska, miewam tez synu odrelnienia..ale mysle logicznie, poprostu jakby wolniej, czuje wtedy wysoki poziom kortyzolu -myśle o tym 85% czasu..tomografie mam za tydzień, czy to może być coś poważnego ?

"czucie wysokiego poziomu kortyzolu. " (Kortyzolu się nie czuje)
Stawianie sobie samemu diagnozy na podstawie
internetu może być w niektórych wypadkach nawet zagrożeniem dla życia.
Wymienione przez Panią objawy są charakterytyczne dla zaburzeń lękowych wywołanych stresem dawniej "nerwica lękowa z objawami somatycznymi". Naturalnie ostateczną diagnozę powinien postawić
psychoterapeuta, do ktoreko powinna się Pani jak NAJSZYBCIEJ udać.
Pozdrawiam