Co oznaczają narodziny z przetrwałą żywą górną u dziecka?

Moja dwu letnia córcia urodziła się z Przetrwała żyła czczą górna lewa.8 mm Co to jest i czy to jest niebezpieczne? Dodatkowo jest poniżej 3 centyla waży 9.100 i 75 cm

proszę wyslac szybko pytanie i skan wypisu z badaniem usg serca na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.

proszę opisać cała historie dziecka od początku długo własnymi slowami

także zapraszam tomasz grzelewski