Co oznaczają nawracające bóle w lewych żebrach?

Witam mam 21 lat. Mam nawracajace bole w lewych zebrach, bardziej na dole. Bylam na pogotowiu i zbadali moj mocz mialam ketony 5 mmol/l, jednak malo ostatnio jem, ale to chyba nie powoduje az takiej ilosci .1.5mca temu mialam 1.5 mmol/l ketonow.Ostatnio mialam podwyzszony cukier na czczo w stresie do 5.78 potem 5.59. Przezywam ogromny stres. Robilam tk brzucha i wyszlo ok.Czy mam cukrzyce typu 1? Czy to moze byc poczatek raka trzustki, jesli w tk bylo napisane, ze niezmieniona?amylaza lipaza ok

Dzień dobry. Jeżeli jest Pani narażona na stres to wystarczający powód, aby skonsultować się w sprawie opisanych objawy z psychologiem lub lekarzem-psychiatrą, Być może także Pani poszukiwanie przyczyn po stronie zagrożeń poważną chorobą ma podłoże psychologiczne i wynika z podwyższonego poziomu lęku, nie zaś z realnych symptomów. Nie ma powodu borykać się z trudnościami, które skutecznie można pokonać podejmując psychoterapię. Pozdrawiam.