Co oznaczają nerki położone, o prawidłowej wielkości i bez zastoju moczu?

proszę o interpretacje TK Jamy brzusznej Nerki połozone prawidłowej wielkości bez zastoju moczu. w nerce lewej dwa złogi położone w kielichach dolnych oraz środkowyc sr. 3mm. w nerce prawej pojedyncze mikrozłóg śr. 1mm w kielichu środkowym . W miąższu nerki prawej drobne zwapnienia sr. 3mm. Sledziona nieznacznie powiekszona 130mm, rawidłowej struktury . Wątroba powiększona 160mm bez widocznyh zmian ogniskowych .

Lek. Tomasz Budlewski

To o ze wielkość jest w granicach normy i nie ma jakby zatrzymania moczu w nerkach