Co oznaczają nieprawidłowości w badaniu krwi u 25-latki?

Witam mam 25 lat jestem kobietą, chciałabym uzyskać pomoc w interpretacji wyników badań. Morfologia NEU% 45,8 norma jest od 50, BAS 0,0 norma jest od 0,05, wsk.anizocyt.krwinek czerw (RDW) 14,8 gdZie norma jest do 14. Bardzo prosZe o odpowiedZ.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami badań lab . Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego