Co oznaczają nieprawidłowości w moczu podczas stosowania diety ketogenicznej?

Witam. Jestem od kilku miesiecy na rygorystycznej djecie ketogenicznej. 75% tluszczu, 5% weglowodanow ( poniżej 50 g)I 2O % bialka. Zastosowalem ja w celu obnizenia kilku kilogramow nadwagi ( mezczyzna lat 43, 182cm.wzrostu, waga 85kg - teraz spadla do 81 kg) Zrobiłem sobie badanie krwi - ob,morfologia, rozmaz, cukier, watroba, kreatynina - wszystko w normie) . Cholesterol nawet znacznie obnizyl sie. Jedyne nieprawidlowisci w moczu: ketony 40, ciezar wlasciwy powyżej: 1,03, bilirubina " ob

Lek. Tomasz Budlewski

A kto wprowadził taką dietę? Czy była sprawdzana czynności Nerek przed dieta.? Proponuję udac się do lekarza rodzinnego