Co oznaczają nocne poty, zmęczenie i kłucie w klatce piersiowej?

Witam, staramy sie z mezem o dziecko. Od ponad tygodnia czuje sie jakos gorzej. Na poczatku zaniepokoily mnie nocne poty, zmęczenie, parę razy czulam klucie w jajnikach, takie mocne i trwaly kilka sekund, bolesnose i nabrzmiale piersi, obwodki sutkow lekko sie powiekszyly i tez bolaly, wyszly mi zyly na obu piersiach, delikatne mdlosci o roznych porach dnia i biegunki. Wczoraj dostalam okresu, ale mniej obfity niz zwykle i bez skrzepow i to mnie dziwi. Test negatywny. Czy moge jednak byc w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać oznaczenie beta hcg i udac się do lekarza rodzinnego