Co oznaczają omamy słuchowe u starszego?

Kobieta lat 90 odczuwa szczególnie w pozycji leżącej jakies dzwięki i melodie.twierdzi ze wciąz słyszy muzykę w głowie.Bierze leki na nadciśnienie amlopil, krążenie diuver,przeciwbólowe Doreta .Z jakim specjalistą nalezy ja skonsultowac,laryngolog, neurolog czy psychiatra.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję w pierwszej kolejności skonsultować się z neurologiem. Możliwe, że do postawienia diagnozy konieczne będą dodatkowe badania np. rezonans magnetyczny, lub tomografia komputerowa. Pozdrawiam!