Co oznaczają plamienia po usunięciu polipa szyjki macicy?

Mam 48 lat. 3.01 br. mialam zabieg usuniecia polipa szyjki macicy oraz wylyzeczkowanie macicy. Badanie histopatologiczne jest w porzadku. Krwawienie bylo ok. 2 tygodni. 4.02 dostalam okres i byl dosc obfity ale w tym samym dniu mialam operacje zkamanej 3 dni wczesniej reki. 24.02 mialam niewielkie plamienia - ok. 3 dni. Teraz 1.03 zaczelo sie znowu krwawienie i to bardzo duze. Dzisiaj jest juz 3 dzien obfitego krwawienia. Sa tez duze skrzepy. Czy jest to normalne? Bylam u ginekologa, jest dobrze

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować sie zaleceniami lkearza ginekologa badajacego