Co oznaczają plamienia w 7. tygodniu ciąży przy stosowaniu leków?

Witam wchodze w 7tydzien ciazy i mam plamienie teraz krwi na podpasce nie ma tylko na papierze bylam na usg 2 dni temu i wszystko ok biore Duphaston 3×1 femibion 1×1 aspirin crdio 1× estrofem 3×1 encorton 1×1 kwas foliowy luteine 3×1 neoparine 1×1 jodid200 1×1 lekarz mowi ze malenstwo musi urosnac zeby leki dzialaly nie wiem co o tym wszystkim myslec bo wczesniej byly poronienia i ciaza pozamaciczna?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli pojawiło się plamienie wskazana ponowna wizyta u ginekologa