Co oznaczają plamienia w ciąży?

Jestem w 4t i 6d ciaży i boję się gdyż kilkukrotnie wystąpiło delikatne krwawienie przechodzące w brunatne plamienie. Ostatni okres miałam 6X, pierwsze plamienie 3XI wystąpił śluz z krwią było skąpe. Kolejne dnia 7XI dłuższe przeszło w nocy. Kolejny dzień śluz z delikatnym różowym zabarwieniem. Następny dzień śluz i mała kropeczka krwi. Teraz jest dobrze. BetaHCG robiłam parokrotnie 3XI-44,4; 7XI-109,1; 4XI-174,4mlU/ml. Czy wzrost jest prawidłowy? Co oznaczają plamienia? Karmię moze to przez to?

Przez pierwsze 3 miesiące trwania ciaży mogą pojawiać się krwawienia lub plamienia w terminie spodziewanej miesiączki. Aby wykluczyć nieprawidłowości należy wykonać badanie USG za 1- 2 tygodnie.