Co oznaczają plamki na migdałkach?

Witam, mam 19 lat i zauważyłam jakiś czas temu jasne plamki w okolicy migdałków. Czy to coś poważnego czy taka moja uroda? Dodam że kiedyś jak byłam młodsza miałam kamienie migdałkowe ale po jakimś czasie przestały mi one wypadać więc zlekceważyłam temat. W czasie wizyty u stomatologa pani doktor też nie zwróciła mi na to uwagi. Wyglądają trochę jak takie krostki, ale jakby głębiej położone. Nie mam żadnych innych objawów, wszystko jest w porządku a te plamy nie powiększają się ani ich nie przybywa. Czy może to być po prostu moje uroda?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie