Co oznaczają plamy nad piętą po urazie ścięgna Achillesa?

Witam mam 30 lat i doznalem urazu w postacia zapalenia sciegna achillesa. Zrobilem przeswietlenie i lekarz stwierdzil zapalenie sciegna. Bolalo bardzo mocno przez tydzien. Po zastosowaniu masci dicloziaja ból ustepuje, ale jeszcze pobolewa. Moje pytanie dotyczy pojawienia sie ciemnej plamki nad piętą ktora ma srednice okolo 2-3 mm. Co to za plamka?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jakieś zmiany barwnikowe naskórka. Nie wykluczone ze Powstało kontakcie maścią. WSkazana konsultacja Dermatologiczna