Co oznaczają płaskie, szorstkie, brązowe plamki, lekko wystające ponad powierzchnię skóry?

Odnośnie mojego pytania: https://portal.abczdrowie.pl/pytania/co-oznaczaja-te-wypukle-plamki-na-brzuchu - nie wiem dlaczego dodano tam tagi: swędzenie i guzki. Wyraźnie napisałam, że nic mnie nie swędzi i nie są to żadne guzki. A otrzymana odpowiedź, to żadna odpowiedź. Może niedokładnie opisałam. Są to płaskie, szorstkie, brązowe plamki, lekko wystające ponad powierzchnię skóry, tak jakby ktoś nakleił szorstkie,cienkie plasterki. Plamki mam tylko na brzuchu, biodrach i po bokach ciała.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy uważa Pani ze nie widząc zmian skórnych można ocenić czyn one mogą być spowodowane i jaka może być ich etiologia ?