Co oznaczają podane wyniki badań w kierunku boreliozy?

Witam Mam ponad 60l. Przypadkowo zrobiłem badania pod kątem boreliozy. Źle się czuję, objawy są typowe dla tej choroby. Występują bóle stawów, ścięgien, mięśni itp. Nie ma jeszcze innych. Jestem zmartwiony, leczę się również po-zawałowo (leki na cholesterol, satyny - które mają podobne objawy). Ostatnio leki na cholesterol zamieniłem na drogi Ezetrol - objawy występują nadal. Badania ogólne cholesterol, morfologia są dobre. Badania BORRELIA BURGORFERI P/c wynik 18,34 gdzie >15 wynik dodatni. Badania Westor Blot BORRELLIA JGG-pozytywny - 2 prążki poza ph większe lub równe wartości odcięcia. Moje pytanie: co robić? Lekarz pierwszego kontaktu twierdzi, że na 100%nic nie ma. Opinią innych powinienem wybrać się do specjalisty który zajmuje się boreliozą. Przypadek z kleszczem miałem jakieś 10-15lat temu, ale nie było żadnych objawów ani powikłań. Proszę o fachową radę oraz interpretację wyników. Stanisław

Lek. Tomasz Budlewski

jak.i jest ogólny wynik igg i igm? proponuje udać się do lekarza chorób zakaźnych.