Co oznaczają podane wyniki badania moczu?

Badania moczu- co oznaczają ? Analityka Przejrzystość - l.mętny Barwa - c.żółty Ciężar właściwy- 1020g/l Odczyn pH- kwaśny Białko- UJ. (-) Glukoza- UJ. (-) Urobilinogen- norma Krew - RBC/ul Osad - nabłonki płaskie - d. liczne Osad- krwinki białe - 3-6 do 5 w p.w Osad- krwinki czerwone - 20-35 św. I cz. wył. do 3 w p.w Osad- bakterie- liczne Sole bezpostaciowe- d.liczne Biochemia Cholesterol całkowity- 156,6 140-200,mg/dL Cholesterol HDL- 53 ⬇ >65 mg/dl

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o infekcji. Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.