Co oznaczają podane wyniki morfologii krwi?

Witam mam pytanie co do wyników ponieważ robiłem morfologie od 5 lat mam problemy z potami rano, ogolnym zmeczeniem ,wysypkami na skorze ktore pieką i się pojawiają nie regularnie,uderzeniami gorąca,przeczulicą skóry,pieczeniem i zaczerwieniem ust,sluzowek nosa. wyszły mi w badaniach podwyższone Eozynofile % 6,6 H max to 5,i LUC% 6,2 H max to 4.. czy to moze miec coś wspolnego z moimi objawami,badania krwi robiłem gdy byłem lekko podziębiony nie wiem czy to ma znaczenie.Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego ok przeanalizowaniu wszytskich wyników i objawow będzie można zalecic dalsze postepowanie