Co oznaczają podwyższone erytrocyty i obniżone mch?

Witam . Mam podwyzszone erythrozyten-verteilungsbreite (Evb) 16.1% gdzie min wymosi 11.5 a max 14.5 oraz obnizone mittl.corpusk.hb-gehalt(mch) 26.8 gdzie min jest 27 a max 33.5 oraz monozyty mam 11.3% gdzie min jest 2.0 a max 9.5

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego