Co oznaczają poty po operacji przepukliny?

Jestem po operacji przepukliny pępkowej i pachwinowej ktora była wykonywana 11dni temu pod znieczuleniem ogólnym od tego czasu bardzo mocno sie pocę w nocy poty sa tak intensywne ze w nocy muszę zmieniać piżamę ,dlaczego tak sie dzieje?

Proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu sprawdzenia, czy nie ma Pan zwyczajnie infekcji np. dróg oddechowych, czy układu moczowego. Niekoniecznie musi to być objaw związany bezpośrednio z zabiegiem.