Co oznaczają powiększone węzły chłonne szyi u 25-latka?

Witam, od jakiegoś czasu mam powiekszone wezły chlonne bo gardla wczesniej goraczka itd zauwazylem ze slad po szczepionce od gruzlicy ktora byla przepowadzona w dziecinstwie jest czerwono sina otoczka co to moze byc?pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnej ocenie będzie można coś więcej powiedzieć