Co oznaczają powracające kłucia nad paznokciem dużego palca u stóp?

Dzień dobry, mam 25 lat, jestem zdrowa, od kilku dni odczuwam powracające kłucie nad paznokciem dużego palca u stopy, lewego lub prawego-różnie, które trwa sekundę lub kilka sekund i zanika, często pomaga ugniecenie tego miejsca. Nie miałam wcześniejszych urazów w tych miejscach, oba palce wyglądają normalnie, a to kłujące odczucie pamiętam już od dziecka, raz na jakiś czas, ale po kilku latach teraz zaczęło pojawiać się codziennie. Domyślam się, że chodzi o problem neurologiczny? Pozdrawiam,Iza

Warto sprawdzić czy nie jest to zaburzenie funkcji stawu międzypaliczkowego. Niewykluczony problem typu DNA moczanowa. Powinien pomóc terapeuta manualny.

Pozdrawiam
Paweł Czarnocki